kontakt

Polska, 32-500 Chrzanów,

Fabryczna 12

T/F +48 32 6110938

think@dynamic.pl

 

Dynamic Technology Sp. z o.o.

Polska, 32-500 Chrzanów,

Fabryczna 12

T/F +48 32 6110938

think@dynamic.pl

 

Zarząd

Produkcja

Handel

polska flaga

Marketing / IT

Prezes – Krzysztof Szymanowski

ceo@dynamic.pl

+48 32 6110938

kontrakty, sieci handlowe

Dyrektor Produkcji – Jarosław Rataj

jaroslaw.rataj@dynamic.pl

+48 502 190 481

zakupy surowców, produkcja

Dyrektor Handlowy – Dariusz Zawrzykraj

dariusz.zawrzykraj@dynamic.pl

+48 502 358 888

hurt, dystrybucja

Dyrektor Marketingu – Robert Koralewski

robert.koralewski@dynamic.pl

+48 601 660 669

marketing, reklama, social-media

Dyrektor Finansowy – Mirosław Wilczyński

miroslaw.wilczynski@dynamic.pl

+48 605 948 146

finanse, inwestorzy

Główny Technolog – Wojciech Pudełko

wojciech.pudelko@dynamic.pl

+48 512 731 532

jakość, technologia, produkcja

Szef Działu Obsługi Klienta – Magdalena Wolicka

magdalena.wolicka@dynamic.pl

+48 32 6110938

zamówienia, logistyka, dokumentacja

Główny informatyk – Jakub Podsiadło

admin@dynamic.pl

+48 508 052 398

informatyka

Kierownik biura zarządu – Anna Szymanowska

+48 668 258 014

Kierownik Magazynu – Krzysztof Sikora

krzysztof.sikora@dynamic.pl

+48 698 623 397

logistyka, dostawy

National Key Acc. Manager – Marcin Toporowski

marcin.toporowski@dynamic.pl

+48 601 078 801

kluczowi klienci

IT Manager – Bartosz Szymanowski

bartek@dynamic.pl

+48 502 368 888

IT/marketing

Pełnomocnik zarządu ds. prawnych

windykacja

Szef regionu Dolnyśląsk, Lubuskie – Cezary Krzywda

cezary.krzywda@dynamic.pl

+48 513 105 695

kluczowi klienci

Szef Regionu Mazowsze i Mazury – Grzegorz Ćwikliński

grzegorz.cwiklinski@dynamic.pl

+48 666 878 288

kluczowi klienci

Szef Regionu Śląsk – Jacek Sus

jacek.sus@dynamic.pl

+48 518 451 690

kluczowi klienci

Szef Regionu Małopolska / Podkarpacie – Wojciech Kozłowski

wojciech.kozlowski@dynamic.pl

+48 512 731 675

kluczowi klienci

Key Account Manager Wielkopolska- Adrian Wojciechowski

adrian.wojciechowski@dynamic.pl

+48 512 731 578

kluczowi klienci

union jack

Sales Manager UK – Damian Haśnik

damian.hasnik@dynamic.pl

+44 7877 095 523

kluczowi klienci

Dynamic Trade Sp. z o.o.

Polska, 32-500 Chrzanów,

Fabryczna 12

NIP 5472034138

KRS 0000244095

Konto 82 1020 2384 0000 9902 0202 2879 PKO

zamówienia / handel be@dynamic.pl

Zarząd

Prezes – Krzysztof Szymanowski

ceo@dynamic.pl

+48 32 6110938

kontrakty, marketing

Asystent zarządu – Aleksandra Szymanowska

aleksandra.szymanowska@dynamic.pl

+48 512 813 658

Asystent zarządu – Bartosz Szymanowski

bartek@dynamic.pl

+48 668 009 894

Dynamic Brands Sp. z o.o.

Polska, 41-902 Bytom

Witczaka 55

NIP 6263020807

KRS 0000601891

Zarząd

Prezes – Tomasz Kubik

kontrakty, marketing

Wiceprezes – Jacek Jarząbkiewicz

jacek@dynamic.pl

finanse