kontakt

Dynamic Technology Sp. z o.o.

Polska, 32-500 Chrzanów,

Fabryczna 12

T/F +48 32 6110938

NIP 6342818043

REGON 243255967

KRS 0000466215

Konto PLN 62 8448 0004 0037 5964 2000 0002 BSP
Konto PLN 42 1020 2498 0000 8702 0514 3138 PKO BP
Konto EUR 73 1020 2313 0000 3902 0557 2047 PKO BP

think@dynamic.pl

 

Zarząd

Produkcja

Handel

Marketing / IT

Prezes – Krzysztof Szymanowski

ceo@dynamic.pl

+48 32 6110938

kontrakty, sieci handlowe

Dyrektor Produkcji – Jarosław Rataj

jaroslaw.rataj@dynamic.pl

+48 502 190 481

zakupy surowców, produkcja

Dyrektor Handlowy – Dariusz Zawrzykraj

dariusz.zawrzykraj@dynamic.pl

+48 502 358 888

hurt, dystrybucja

Dyrektor Marketingu – Robert Koralewski

robert.koralewski@dynamic.pl

+48 601 660 669

marketing, reklama, social-media

Dyrektor Finansowy – Mirosław Wilczyński

miroslaw.wilczynski@dynamic.pl

+48 605 948 146

finanse, inwestorzy

Dyrektor Logistyki – Magdalena Wolicka

magdalena.wolicka@dynamic.pl

+48 32 6110938

logistyka, dokumentacja

Szef Sprzedaży Internetowej – Marcin Toporowski

marcin.toporowski@dynamic.pl

+48 601 078 801

kluczowi klienci

Główny informatyk – Jakub Podsiadło

admin@dynamic.pl

+48 508 052 398

informatyka

Kierownik Biura Zarządu – Anna Szymanowska

anna.szymanowska@dynamic.pl

+48 668 258 014

Główny Technolog – Wojciech Pudełko

wojciech.pudelko@dynamic.pl

+48 512 731 532

jakość, technologia, produkcja

Szef Działu Obsługi Klienta – Tomasz Kołodziejczyk

tomasz.kolodziejczyk@dynamic.pl

+48 607 053 877

zamówienia, reklamacje

IT Manager – Bartosz Szymanowski

bartek@dynamic.pl

+48 502 368 888

IT/marketing

Pełnomocnik Zarządu ds. Prawnych – Wojciech Papis

wojciech.papis@dynamic.pl

+48 512 576 737

windykacja

Kierownik Magazynu – Krzysztof Sikora

krzysztof.sikora@dynamic.pl

+48 698 623 397

dostawy

Szef Regionu Mazowsze – Dariusz Iskra

dariusz.iskra@dynamic.pl

+48 602 232 162

kluczowi klienci

Szef Regionu Śląsk – Jacek Sus

jacek.sus@dynamic.pl

+48 518 451 690

kluczowi klienci

Szef Regionu Małopolska / Podkarpacie – Przemysław Andrzejowski

przemyslaw.andrzejowski@dynamic.pl

+48 512 731 675

kluczowi klienci

Szef Regionu Wielkopolska – Adrian Wojciechowski

adrian.wojciechowski@dynamic.pl

+48 512 731 578

kluczowi klienci

Sales Manager UK – Damian Haśnik

damian.hasnik@dynamic.pl

+44 7877 095 523

kluczowi klienci