Produkcja na zlecenie oraz opracowywanie technologii chemicznych

Wytwarzając produkty najwyższej jakości, jaka jest obecnie możliwa na rynku, często spotykamy się z zapytaniem o produkcję środków chemicznych pod “marką własną” naszych klientów. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy takie rozwiązanie, mając do dyspozycji różne wzory butelek o pojemności 250ml, 330 ml, 500 ml, 1l oraz kanistrów 5l oraz 10l wraz z szeroką gamą nakrętek, korków, i trigerów stanowiących zamknięcie do ww. Opakowań.

Dowolność prezentowanych kombinacji dostosowujemy wg. Potrzeb klienta. Dodatkowo oferujemy możliwość zaprojektowania i wydrukowania dla Państwa etykiet i opakowań zbiorczych, zapewniając tym samym kompleksową obsługę od receptury, poprzez aplikację nano komponentów, a skończywszy na opakowaniu i etykiecie.

Wszystko to jest możliwe dzięki posiadanym przez nas dwóm niezależnym linią produkcyjnym o wydajności 3000 l/h każda oraz dzięki zespołowi wybitnych specjalistów – chemików, projektantów, handlowców i specjalistów od działań wizerunkowych i marketingowych.

Nasi technolodzy i wspierający nas naukowcy z instytutów badawczych oraz uniwersytetów tworzą świetny zespół fachowców, który od lat wspiera naszą firmę w budowie nowych produktów chemicznych i ich receptur. Od wielu lat zajmujemy się także aplikacją nano-komponentów do różnego rodzaju materiałów i produktów finalnych. Dlatego jesteśmy gotowi podjąć się stworzenia gamy produktów wraz z technologią ich wytwarzania od surowców po opakowanie wraz z testami w niezależnych laboratoriach i naszym własnym. Dla firm chcących rozwijać się w zakresie nano-technologii umożliwiamy uzyskanie znaku towarowego „nano-technology-inside” jako marketingowego wyróżnika na rynku.