Badania laboratoryjne

dynamic®

Dlaczego zainwestowaliśmy w nowoczesne laboratorium ?

66

Codzienne potrzeby są ważne, ale rozwój cywilizacji napędzają wyłącznie wielkie pragnienia…

Dzisiaj Coca-Cola, Apple i BMW są wielkie, ponieważ ktoś, kiedyś wymyślił coś, czego będziemy pragnąć. Tak właśnie powstają produkty przyszłości, które kiedyś kupisz. Pytanie brzmi czy za parę lat, będziesz mógł także coś sprzedać ? Właśnie dlatego postanowiliśmy zainwestować w LABO… Oczywiście wykorzystujemy je przede wszystkim dla naszych celów, aby poprawiać jakość produktów, ale zdarza się, że ktoś (tak jak my kiedyś) opowie historię wartą pracy nad pomysłem.

Obecnie istnieją możliwości, aby zmieniać naturę materii…

Epoki kamienia, stali, pary i elektryczności minęły, a teraz mija epoka mikro-elektroniki i krzemu, który będzie zastąpiony przez grafen lub molibdenit (nano-elektronika). Nadawanie kształtów i kolorów produktom już nie wystarczy, bo Świat zmierza ku nowym źródłom energii i zmianom istoty materii.

Tajemnicą nowej jakości są nano-cząstki, dzięki którym materiały uzyskują fenomenalne właściwości, tworząc produkty przyszłości. Dlatego za kilka lat nano-technologia zdominuje rynki większości branż, wyznaczając nowe standardy jakości. Jesteśmy pewni, że będzie to także i nasza epoka, jako lidera w swojej branży.

Zobacz dzisiaj przyszłe standardy…

Nawet niebo to dzisiaj już zupełnie inne miejsce, bo wkoło Stwórcy roztacza się wielka chmura danych, która wspiera Twoje życie… Jest więc tak, jak napisano w Biblii „składajcie skarby w niebie, gdzie złodziej i rdza nie sięga”.

Wyobraź sobie zatem, że ubranie ogrzewa Cię w zimowe noce, a latem delikatnie chłodzi. Twój samochód i dom zasila Słońce, a ściany (zmieniające także kolor na życzenie) bronią domowników, odświeżają powietrze i grzeją. Do mebli i sprzętów nie przywiera kurz, a dzieci bawią się zabawkami, zwalczającymi choroby tak samo jak ceramika w łazience. Dzieje się to w sposób prosty, wręcz naturalny, a pojęcia „instrukcja obsługi” lub „system operacyjny” możesz znaleźć tylko w muzeum techniki. Pomyśl ile czasu zyskujesz i jak spokojnie codziennie zasypiasz…

Bakterio/grzybobójcze działanie srebra i miedzi znane jest od starożytności, a nauka sięga po nie znowu, aby wykorzystać cudowne połączenie techniki z naturą. Aktualne osiągnięcia branży medycznej, kosmetycznej i chemicznej bezspornie dowodzą skuteczności nano-produktów, które uczyniliśmy dostępne dla każdego.

nanomax® to wiodąca marka dynamic, będąca sumą doświadczeń w tworzeniu ultra nowoczesnych, innowacyjnych środków czyszczących oraz „nanomaszyna” czyniąca możliwym to co było niemożliwe czyni możliwym, dlatego z radością oddajemy go do Waszych rąk…