kontakt

adres siedziby:
Polska, 32-500 Chrzanów, Fabryczna 12

NIP 6342818043
REGON 243255967
KRS 0000466215

sprzedaż / zamówienia:
handel@dynamic.pl
T/F +48 32 6110938

BNP Paribas Bank Polska :
02 1600 1462 1891 2698 9000 0001
Bank Spółdzielczy Pszczyna:
62 8448 0004 0037 5964 2000 0002

Prezes Zarządu
Dariusz Zawrzykraj
dariusz.zawrzykraj@dynamic.pl
+48 502 358 888

Dyrektor ds. Finansów i Rozwoju
Jacek Smutkiewicz
jacek.smutkiewicz@dynamic.pl
+48 601 413 045

Kierownik Biura Zarządu
Anna Szymanowska
anna.szymanowska@dynamic.pl
+48 668 258 014

Pełnomocnik Zarządu ds. Prawnych
Wojciech Papis
wojciech.papis@dynamic.pl
+48 512 576 737


Główny Technolog
Wojciech Pudełko
wojciech.pudelko@dynamic.pl
+48 512 731 532

Kierownik Produkcji
Lidia Winiarczyk – Jamróz
lidia.winiarczyk@dynamic.pl
+48 602 315 382

Utrzymanie Ruchu
Mirosław Wilk
miroslaw.wilk@dynamic.pl

Kierownik Magazynu
Krzysztof Sikora
krzysztof.sikora@dynamic.pl
+48 698 623 397

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Adrianna Czopik
adrianna.czopik@dynamic.pl
+48 500 625 726

Koordynator Sprzedaży
Daniel Dragan
daniel.dragan@dynamic.pl
+48 502 368 888

Kierownik Magazynu
Andrzej Łysik
andrzej.lysik@dynamic.pl
+48 698 623 397

Dyrektor Marketingu
Krzysztof Szymanowski
be@dynamic.pl

adres siedziby:
Polska, 32-310 Rodaki, ul. Wiejska 23
NIP 5472034138
KRS 244095

T/F +48 32 6110938
Konto PLN: 19 8448 0004 0038 4591 2000 0001
Bank Spółdzielczy w Pszczynie główne
Konto PLN: 03 1020 1068 0000 1802 0358 1352 PKO BP
Konto PLN: 89 1020 1390 0000 6802 0673 6856
PKO BP – wsparcie misji MANIEK – JERONIMO

prezes zarządu
Krzysztof Szymanowski
ceo@dynamic.pl

szef biura zarządu
Anna Szymanowska
anna.szymanowska@dynamic.pl

pełnomocnik prawny zarządu
Wojciech Papis
wojciech.papis@dynamic.pl

adres siedziby:
Polska, 32-500 Chrzanów, ul. Fabryczna 12
NIP 6282276583
KRS 779026

T/F +48 32 6110938
Konto PLN 45 8448 0004 0038 7215 2000 0001 BSP
Konto PLN 88 1020 1390 0000 6702 0655 9324 PKO BP
Konto EUR 93 1020 1390 0000 6502 0655 9324 PKO BP

prezes zarządu
Jacek Smutkiewicz
jacek.smutkiewicz@dynamic.pl
+48 601 413 045

adres siedziby:
Polska, 41-902 Bytom, ul. Witczaka 55
NIP 6263020807
KRS 601891

prezes zarządu
Tomasz Kubik
tomasz.kubik@dynamic.pl